İstanbul VRF Klima Servisi

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

VRV Klima / VRV Sistemleri Servisi

VRF Klima, İstanbul’daki VRF klima ve VRV Klima Sistemlerinin satış ve servis merkezlerini bir araya getiren iklimlendirme platformudur. İstanbul’da firmaların, kişi ve kuruluşların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. İklimlendirme sektörü deneyimi olan VRF merkezleriyle birlikte, geniş araç filosu, Türkiye genelinde satış ve servis ağı sayesinde aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için en doğru klima modelinin alınmasını sağlamakta ve yıllarca sorunsuz şekilde klima kullanımı yaratan satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır.

Alanında uzman satış ekipleriyle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Servis Talep Formu

İletişim bilgilerinizi iletin, uzmanlarımızın anında size ulaşsın!

Hizmet Politikamız

Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan vrf klima ve split klima markalarını müşterilerimize sunmak, hızlı ve çözüm odaklı satış öncesi ve sonrası destek vermek, garantili teslimat ve uygun ödeme seçenekleri sağlamak hizmet politikamızdır.

Kalite Anlayışımız

Her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji klimaları müşterilerimizle buluşturmak, kadromuzun bilgi ve becerilerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, gelişmek ve yenilenmek kalite anlayışımızdır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık vermek; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı en iyi klima markalarını Türkiye’nin her yerine ulaştırmaktır. Vizyonumuz:

  • Satış ve serviste eksiksiz hizmet vermek,

  • Profesyonel çözümler üretmek,

  • Dünya standartlarında kalite sunmak,

  • Sektörü geliştirmek ve büyütmektir.

Güvenilir ve Hızlı VRF Teknik Servis

Servis sektöründe eğitimli personelleri ile hizmet veren firmamız, yılların getirdiği deneyim ile müşteri kitlesini genişletmektedir. Tüm marka ve model VRF klima servis, montaj, bakım hizmetini İstanbul’un tüm bölgelerine 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız, randevu almak için hemen arayın.

  • 0541 432 33 97